Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Daugiau laiko pacientui. Daugiau pajamų klinikai.

2023 kovo 25 @ 10:00 15:30 EET

Nemokama

Kviečiame jus į ilgametę patirtį odontologijos klinikų valdyme turinčio, Ryčio Ražanausko, vienos dienos kursą: „Daugiau laiko pacientui. Daugiau pajamų klinikai”.

Temos
Kaip atrasti ir tinkamai panaudoti svarbius skaičius klinikoje?
Dažniausiai viskas prasideda nuo skaičių. Visada smagiau, kai sąskaitoje matoma daugiau skaičių prieš kablelį. Jei skaičiai klinikų vadovus tenkina, galbūt kitos temos bus nelabai aktualios, Jūs viską darote teisingai, arba… tiesiog nežinote, kad gali būti geriau. Būtent todėl šioje temoje paprastai ir suprantamai kalbėsiu, kurie skaičiai privalo būti stebimi ir analizuojami, kokius modelius taikyti. Tačiau svarbiausia – žinoti iš kur tuos skaičius pasiimti ir kaip tinkamai juos interpretuoti, kuo skirasi „reporting data“ ir „analysis data“.

Kaip veikia ir apie ką galvoja pacientas?
Šioje temoje žvelgsiu paciento akimis: kaip pacientas mato kliniką iki jos durų, iki registratūros, iki gydytojo kabineto durų ir visą kelią atgal. Taip pat, ką klinikos personalas turėtų „nuveikti“ kiekvienoje „stotelėje“, kad pacientas justų, jog jis yra pacientas, o ne klientas. Ką vadovas turėtų „transliuoti“ savo gydytojams, higienistams bei asistentams, kad pacientas jaustųsi gerose rankose.

Kaip svarbu sureikšminti gydymo koordinavimą?
Kas yra gydymo koordinatorius? Kam jo reikia? Ar čia tas pats, kas ir registratūroje dirbantis darbuotojas, o gal užtenka šiam procesui ir asistento? Papasakosiu kaip gali būti sudarinėjamas gydymo planas ir kokius veiksmus galima atlikti, kad gydymo planas būtų sėkmingai užbaigtas.

Kaip išlaikyti esamus ir pritraukti naujus pacientus?
Neretai manoma, kad kuo daugiau naujų pacientų, tuo daugiau pelno. Šioje temoje aptarsime, kodėl daugiau pacientų – ne visada yra ir daugiau pelno. Kaip išlaikyti jau esamus klinikos pacientus ir kodėl jie tokie svarbūs.

Programa
10:00-12:00 Paskaita
12:00-12:30 Kavos pertraukėlė
12:30-14:30 Paskaita
14:30-15:30 Pietūs

DĖMESIO: šiuose mokymuose gali dalyvauti tik 30 asmenų. 
Pirmieji užsiregistravę užsitikrina dalyvio vietą. Likusieji – įtraukiami į laukiančiųjų sąrašą.

Organizatorius

Megagen Baltics +370 669 07871 administracija@megagenbaltics.lt

Vieta

Apvalaus stalo klubas, Karaimų g. 53A, 21104 Trakai