MegaGen
už geresnį gyvenimą besišypsant

Pagrindinis MegaGen tikslas – padėti visiems susigrąžinti šypsenas

Misija ir vizija

MegaGen prekinis ženklas atspindi: kokybę, patikimumą ir ilgaamžiškumą.

MegaGen sukurti produktai milijonams pacientų patikimai ir greitai padėjo susigrąžinti šypsenas. Nuolat kuriami nauji, inovatyvūs produktai ir gydymo metodai tapo MegaGen vizitine kortele. Prieš 20 metų įkurta MegaGen implantų kompanija turi fenomenalią viziją į tai, kaip turi atrodyti dantų implantacija ateityje. MegaGen – originalumo garantas, kuriantis naująjį implantologijos veidą visame pasaulyje.

MegaGen produktus galite įsigyti daugiau nei 100 skirtingų pasaulio šalių, kur MegaGen prekinį ženklą reprezentuoja 90 distributorių ir 12 dukterinių įmonių.

Nuo pat 2002-ųjų metų, MegaGen įsteigimo pradžios, kompanijos tikslas yra tiekti aukščiausius standartus atitinkančius produktus ir gydymo metodus gydytojams iš viso pasaulio.

MegaGen kompanija įkurta gydytojo odontologo. MegaGen gamykloje sukurti produktai yra skirti spręsti kilusius iššūkius gydytojo odontologo praktikoje.

Visi MegaGen kuriami produktai yra skirti pacientų svajonėms įgyvendinti ir gydytojo darbui palengvinti.

Dirbant sąžiningai ir etiškai, tapome dantų impantologijos rinkos novatoriais.

Misija ir vizija

Mokslas ir nuoširdumas

Padeda sukurti daugiau nei tik produktą..

Implantas sukurtas atsižvelgiant į žmogaus biologiją, funkciją, mechaniką ir dizainą.

Daugiau nei 30 metų trunkanti klinikinė praktika gydytojui Kwang Bum Park padėjo sukurti produktus, atsižvelgiant į mokslą ir tyrimus. Sukurti produktai yra lengvai naudojami, minimaliai invazyvūs, užtikrinantys tobulą estetiką ir ilgalaikį rezultatą.

MegaGen produktai – įkvėpti širdies, sukurti remiantis mokslu.

Misija ir vizija

Keičiant nusistovėjusius standartus

MegaGen pakeitė ilgai nusistovėjusius implantologijos standartus ir gydymo protokolus. Dėka MegaGen, implantologija visame pasaulyje įgavo naują prasmę.

2006 metais buvo išleistas RESCUE dantų implantas, kaip novatoriškas sprendimas vertikaliai nutirpusiai žandikaulio keterai, kurio ilgis buvo tik 5 mm.

2009 metais, pasaulinei implantologijos rinkai buvo pristatytas AnyRidge dantų implantas, kuris pakeitė lyg tol buvusius implantologijos standartus. AnyRidge implantas išsiskiria iš kitų mikro ir makro dizaino subtilybėmis. AnyRidge šiuo metu yra tarp populiariausių dantų implantų sistemų visame pasaulyje.

Misija ir vizija

Inovacijos kuriamos ateičiai

Dantų implantai šiuo metu yra patikimiausias būdas atstatyti prarastus dantis, tačiau pagrindiniai klausimai yra: kaip greitai ir kaip saugiai.

MegaGen sukūrė inovatyviausią paciento ištyrimo ir gydymo planavimo programą – R2Gate. Dėka R2Gate programos sudėtinga implantacija tampa paprastesne, greičiau išsprendžiama, saugesne ir svarbiausia – ekonomiškesne paciento atžvilgiu.

R2Gate
projektas

“Šypsena per vieną dieną” protokolas tapo įmanomu dėl AnyRidge implanto dizaino specifikacijų, kurios užtikrina ISQ reikšmės augimą nuo pat implanto įsriegimo pradžios. R2Gate planavimo programa leidžia tūrėti laikinus protezus dar prieš implantaciją, užtikrinant geresnę komunikaciją tarp gydytojo ir paciento, siekiant aukščiausių estetinių rezultatų.

Misija Nr. 1

Surinkta skirtingų tipų informacija gali būti konvertuojama į vieno tipo failą

Misija Nr. 2

Pasinaudojus skaitmeninėmis technologijomis prieš operaciją, sukurtas konkretus gydymo planas, pagamintos laikinas restauracijos su tinkamais okliuziniais taškais ir restauracijų forma.

Misija Nr. 3

Suprasti ir išmokti įgyvendinti “Šypsena per vieną dieną” protokolą

Misija Nr. 4

Surasti tiksliausią metodologiją ir instrumentus, kurie padės kuo neinvazyviau atlikti chirurgiją bei protezavimą.

MegaGen
Visapusiškos sveikatos inovatorius

“Statykite didesnį stalą, o ne aukštesnę sieną. Būkite žaidimo dalimi”

• Išlaikyti tvirtą pagrindą, grįstą nuolatine kokybe
• Eiti teisingu ir sąžiningu keliu
• Tikėti, kad esmė slypi detalėse
• Siekti naudos komandai, o ne vadovautis asmeninėmis ambicijomis
• Pirmiausia vertinti žmogiškumą