MegaGen dantų implantų sistema pasitiki daugiau nei
100 šalių gydytojai

MegaGen dantų implantais naudojasi daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje!

Klinikiniai tyrimai ir rezultatai įrodo kasdien vis didėjantį pasitikėjimą MegaGen dantų implantais ne tik gydytojų, bet ir pacientų tarpe.
Klinikiniai tyrimai ir rezultatai įrodo kasdien vis didėjantį pasitikėjimą MegaGen dantų implantais ne tik gydytojų, bet ir pacientų tarpe.
Labai svarbu pabrėžti, kad MegaGen dantų implantų dizainas padeda:
Išsaugoti kraštinį kaulą, gyvybiškai svarbų puikiems estetiniams rezultatams. Išgauti puikų pirminį stabilumą, bet kokio tipo kaule ir atgauti šypseną tą pačią dieną po implantacijos tampa įmanoma visiems. Pagreitina implanto prigijimą dėl specialaus implantų paviršiaus, kuris yra padengtas kalcio jonais ir galutinį protezą galite gauti jau po keturių savaičių.

MegaGen dantų implantų sistema padeda susigrąžinti šypseną greičiau, nei bet kuri kita implantų sistema

Visų pirma pastebėjau ypatingą ir unikalų MegaGen makro dizainą. Svarbiausios dantų implantų savybės yra stabili protezavimo jungtis ir unikalus implantų paviršius, leidžiantis viską atlikti greitai ir saugiai. Ankščiau esu naudojęs daugiau negu dešimt skirtingų žinomų implantų sistemų, nuo pat pradžios kai pradėjau naudoti MegaGen implantus, naudoju tik vieną – MegaGen.

Dr. Bruno Leitao

Portugalija

Pasirinkau AnyRidge dantų implantų sistemą dėl inovatyvaus ir universalaus požiūrio į implantologiją. Pagrindinis privalumas, mano požiūriu, yra tai, kad galime gauti gerą pirminį stabilumą, bet kokio tipo kaule. Galimybė naudoti trumpus ir siaurus implantus išsprendžia daugelį komplikuotų situacijų, ypač krūminių dantų srityje, kai distancija iki sinuso ar nervo yra labai žema.

Dr. Alessandro Perucchi

Šveicarija

Kodėl aš pasirinkau MegaGen AnyRidge dantų implantų sistemą? Manau, atsakymas labai paprastas, todėl, kad MegaGen suteikia paprastus sprendimus kasdieninei implantologo ortopedo praktikai. Jei planuojate implantaciją iškart po danties rovimo – MegaGen AnyRidge yra pirmas pasirinkimas, mano kaip implantologo akimis.

Dr. Christian Monti

Šveicarija

Aš buvau pirmasis gydytojas pradėjęs sukti MegaGen dantų implantus Albanijoje. Pati svarbiausia priežastis, kodėl aš pasirinkau būtent šį produktą – su juo galiu išspręsti visas klinikines situacijas. Nuo pat pradžių aš įsimylėjau kompanijos filosofiją – pritaikyti produktus kasdieninei mūsų praktikai, o ne atvirkščiai.

Dr. Alesio Bocari

Albanija

Implantologija tapo viena iš pagrindinių odontologijos sričių per pastaruosius dešimtmečius. Dantų implantai gali išspręsti tiek pavienio danties netekimą, tiek ir pilną burnos rekonstrukciją. Kas trečias pacientas neturi, bent jau trijų dantų.

Dr. Isaac Tawil

JAV

Neabejoju, kad sėkminga implantacija priklauso nuo gydytojo sugebėjimų tinkamai diagnozuoti ir planuoti gydymą. Radiologinis paciento ištyrimas, pagelbėjo įžvelgti gilesnes anatomines situacijas, kurios šiuo metu palengvina pacientų diagnostiką.

Dr. Scott D Ganz

JAV

Kasdieninėje savo praktikoje visada naudojau dvi ar tris skirtingas implantų sistemas. Kai kurie jų buvo geresni estetinėje zonoje, kai kurie geresni pilnos adentijos atvejais, o kai kurie buvo geresni krūminių dantų srityse. Visos šios situacijos problema – didžiulis skirtingų detalių, chirurginių rinkinių perteklius darbo vietoje.

Dr. Zaki Kanaan

Jungtinė Karalystė

Sveiki, aš esu Davide Farronato, mokslininkas ir gydytojas odontologas, dirbantis Insurbia Universitete Milane, taip pat turiu privačią odontologijos kliniką kurioje atlieku savo praktiką. Man yra labai malonu pasidalinti sava istorija, kaip daugiau nei prieš dešimt metų MegaGen atėjo į mano pasaulį.

Dr. Davide Farronato

Italija

Mano vardas Miltiadis Mitsias, esu gydytojas iš Atėnų, Graikijoje. Mano kelionė su MegaGen dantų implantų sistema prasidėjo prieš vienuolika metų ir nuoširdžiai galiu pasakyti, kad tai buvo vienas iš geriausių sprendimų priimtų mano gyvenime.

Dr. Mitsias Miltiadis

Graikija

Kodėl aš prisijungiau prie mokslinės draugijos MINEC ir kodėl MegaGen tapo mano pirmuoju pasirinkimu renkantis dantų implantus? Manau pirma ir svarbiausia priežastis yra draugiška aplinka. Antroji – visa MegaGen filosofija yra paremta biologijai svarbiais principais.

Dr. Nicolas Aronna Mallia

Ispanija

Global network

  1. Carefully designed with the patient in mind, your MegaGen implant will restore & protect your lifetime smile
  2. MegaGen quality control includes more than 20 tests during the production process to make sure every implant is perfect
  3. Each MegaGen implant is traceable and every MegaGen implant surgery is recorded to ensure you receive the best treatment care for your lifetime smile

Kas yra dantų implantas?

Kokios yra gydymo galimybės ir privalumai?

DUK ir implantų priežiūra