MegaGen dantų implantų sistema pasitiki daugiau nei 100 šalių gydytojai

MegaGen dantų implantais naudojasi daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje!

Klinikiniai tyrimai ir rezultatai įrodo kasdien vis didėjantį pasitikėjimą MegaGen dantų implantais ne tik gydytojų, bet ir pacientų tarpe.
Klinikiniai tyrimai ir rezultatai įrodo kasdien vis didėjantį pasitikėjimą MegaGen dantų implantais ne tik gydytojų, bet ir pacientų tarpe.
Labai svarbu pabrėžti, kad MegaGen dantų implantų dizainas padeda:
Išsaugoti kraštinį kaulą, gyvybiškai svarbų puikiems estetiniams rezultatams.
Išgauti puikų pirminį stabilumą, bet kokio tipo kaule ir atgauti šypseną tą pačią dieną po implantacijos tampa įmanoma visiems.
Pagreitina implanto prigijimą dėl specialaus implantų paviršiaus, kuris yra padengtas kalcio jonais ir galutinį protezą galite gauti jau po keturių savaičių

MegaGen dantų implantų sistema padeda susigrąžinti šypseną greičiau, nei bet kuri kita implantų sistema

Visų pirma pastebėjau ypatingą ir unikalų MegaGen makro dizainą. Svarbiausios dantų implantų savybės yra stabili protezavimo jungtis ir unikalus implantų paviršius, leidžiantis viską atlikti greitai ir saugiai. Ankščiau esu naudojęs daugiau negu dešimt skirtingų žinomų implantų sistemų, nuo pat pradžios kai pradėjau naudoti MegaGen implantus, naudoju tik vieną – MegaGen.
Sistema vartotojui yra paprasta ir intuityvi. Kadangi sistema turi tik vieną jungtį, labai paprasta naudoti visas protezavimo dalis, bet kuriam implantui, bei yra sumažinamas skirtingų detalių skaičius praktikoje. Taip pat klinikos darbuotojai užgaišta mažiau laiko ieškodami tinkamų detalių, jas sterilizuodami ir pakuodami.
Pirminis stabilumas ir minkštųjų audinių atsakas į mikrodizainą, padaro šią implantų sistemą dar tobulesne. Pasiektas didelis implanto ir kaulo sukibimas, padeda viską atlikti greičiau ir saugiau.
Taip pat, labai svarbi yra pačios įmonės filosofija ir požiūris į kasdieninę gydytojų praktiką, kuri padeda pasiekti užsibrėžtų ilgalaikių rezultatų lengviau, nei bendradarbiaujant su kitomis implantų įmonėmis.

Dr. Bruno LeitaoPortugalija

Pasirinkau AnyRidge dantų implantų sistemą dėl inovatyvaus ir universalaus požiūrio į implantologiją. Pagrindinis privalumas, mano požiūriu, yra tai, kad galime gauti gerą pirminį stabilumą, bet kokio tipo kaule. Galimybė naudoti trumpus ir siaurus implantus išsprendžia daugelį komplikuotų situacijų, ypač krūminių dantų srityje, kai distancija iki sinuso ar nervo yra labai žema. Dėl aktyvaus, bet ne agresyvaus sriegio dizaino, galimybė stabiliai įsukti implantą D3/D4 tipo kaule tampa įmanoma. Asmeniškai man, labai patinka MegaGen sukurta aplinka tarp kolegų ir aptarnaujančio personalo. Viskas vyksta sklandžiai, greitai ir svarbiausia draugiškai.

Dr. Alessandro PerucchiŠveicarija

Kodėl aš pasirinkau MegaGen AnyRidge dantų implantų sistemą
Manau, atsakymas labai paprastas, todėl, kad MegaGen suteikia paprastus sprendimus kasdieninei implantologo ortopedo praktikai.
Jei planuojate implantaciją iškart po danties rovimo – MegaGen AnyRidge yra pirmas pasirinkimas, mano kaip implantologo akimis.
AnyRidge implantų sistema, atspindi dvi, svarbiausias, implanto dizaino savybes. Pirmoji – sriegių dizainas. Dėka unikalaus MegaGen sriegių dizaino, implantas nespaudžia ir nežaloja kraštinio kaulo sriegimo metu. Antroji – S formos išlindimo profilis, kuris sukuria storesnes dantenas aplink implantus ir restauracijas. Dėka šių dviejų savybių, MegaGen implantai užtikrina puikius ir ilgalaikius estetinius rezultatus.
Dėka didelės gausos skirtingų chirurginių rinkinių ir instrumentų, MegaGen sukuria paprastesnį implantologijos protokolą nei kitų implantų sistemos.
Būtent dėl visų šių savybių aš ir pasirinkau Megagen implantus, kaip kasdieninį savo praktikos įrankį ir atstovauju mokslinę MegaGen draugiją MINEC ir esu aktyvus jos narys.

Dr. Christian MontiŠveicarija

Ačiū daktarui Kwang Bum Parkui už supaprastintą gydymo protokolą
Aš buvau pirmasis gydytojas pradėjęs sukti MegaGen dantų implantus Albanijoje. Pati svarbiausia priežastis, kodėl aš pasirinkau būtent šį produktą – su juo galiu išspręsti visas klinikines situacijas. Nuo pat pradžių aš įsimylėjau kompanijos filosofiją – pritaikyti produktus kasdieninei mūsų praktikai, o ne atvirkščiai.
Dėka MegaGen dantų implantų, mano kasdieninė praktika pasikeitė kardinaliai. Dabar mano pacientai gali jaustis užtikrinčiau, kad jų gydytojas gali grąžinti jiems šypsenas greitai, bet svarbiausia saugiai.
Jei jūs ieškote gero kainos ir kokybės santykio, nuspėjamų rezultatų ir geriausių mentorių pagalbos – MegaGen turėtų būti jūsų pasirinkimas Nr.1. Aš rekomenduoju MegaGen visiems savo kolegoms.

Dr. Alesio BocariAlbanija

Implantologija tapo viena iš pagrindinių odontologijos sričių per pastaruosius dešimtmečius. Dantų implantai gali išspręsti tiek pavienio danties netekimą, tiek ir pilną burnos rekonstrukciją. Kas trečias pacientas neturi, bent jau trijų dantų.
Implantų sistemos pasirinkimas yra labiau susijęs ne su implantų kaina, bet su implantų galimybėmis. Juk būtent pacientai ir kreipiasi į mus, ieškodami geriausio ir ilgaamžiškiausio savo problemos sprendimo būdo. Išbandžius daugelį skirtingų implantų sistemų, vis dėl to pasirinkau MegaGen dantų implantus. Inovatyvūs įrankiai ir sprendimo būdai, štai kas išskyrė MegaGen dantų implantus iš kitų, rinkoje esančių produktų. Minkštųjų ir kietųjų audinių išsaugojimas yra svarbiausia man, kaip implantologui, siekiant patenkinti įnoringiausius savo pacientus.
Skaitmeninė era jau yra prasidėjusi. MegaGen R2 skaitmeninio planavimo sistema, viena inovatyviausių koncepcijų esančių rinkoje. Paprastas gręžimo protokolas, patogus chirurginis rinkinys, sutrumpintas gijimo periodas, tai yra tai, ko reikia man kasdieninėje praktikoje. “Šypsena per vieną dieną” protokolas pagaliau tapo realus, o svarbiausia – jis tapo saugus.
Šie inovatyvūs produktai ar sistemos, nėra nupirkti iš inžinierių ar kitų inovatyvių kompanijų. Viskas ką mums teikia MegaGen yra sukurta jų pačių, su dideliu noru tobulėti ir didele meile savo darbui. Neveltui MegaGen kompanija buvo įkurta gydytojo, o ne verslininko. Todėl aš, kaip gydytojas, esu ramus, nes kiekvienas produktas yra skirtas pacientui, patenkinti jo norus ir viską padaryti saugiai bei užtikrintai. MegaGen yra kompanija, kuria pasitikiu šiandien ir pasitikėsiu rytoj.

Dr. Isaac TawilJAV

Neabejoju, kad sėkminga implantacija priklauso nuo gydytojo sugebėjimų tinkamai diagnozuoti ir planuoti gydymą. Radiologinis paciento ištyrimas, pagelbėjo įžvelgti gilesnes anatomines situacijas, kurios šiuo metu palengvina pacientų diagnostiką. Ir tik tada, kai dantų implantų rinkoje pasirodė MegaGen Anyridge implantai, viskas tapo dar papraščiau, nes kiekvienai skirtingai anatominei situacijai MegaGen pateikė sprendimo būdą. Skaitmeninė darbo eiga buvo dar labiau supaprastinta, kai MegaGen išleido savo unikalią skaitmeninio planavimo sistemą R2GATE, bei pateikė chirurginį rinkinį skirtą gidinei implantacijai. Inovatyvaus sriegio dizaino pagalba greitesnės implantų apkrovimo galimybės tapo realiomis. Būtent dėl šių savybių, MegaGen dantų implantai yra viena iš lyderiaujančių implantų sistemų pasaulyje.

Dr. Scott D GanzJAV

Kasdieninėje savo praktikoje visada naudojau dvi ar tris skirtingas implantų sistemas. Kai kurie jų buvo geresni estetinėje zonoje, kai kurie geresni pilnos adentijos atvejais, o kai kurie buvo geresni krūminių dantų srityse. Visos šios situacijos problema – didžiulis skirtingų detalių, chirurginių rinkinių perteklius darbo vietoje. MegaGen dantų implantų sistema yra tikra revoliucija implantologijoje. Pati svarbiausia to priežastis ta, kad kiekvieną situaciją mes galime išspręsti vieno implanto pagalba. Kiekvienoje situacijoje aš išgaunu man reikiamą pirminį stabilumą, bet kokio tipo kaule, neatsižvelgiant į tai, ar tai rovimo alveolė, ar tai vėlyvoji implantacija. Mano nuomonė, AnyRidge implantų sistema yra vienintelė sistema rinkoje, galinti visas kontraindikacijas paversti indikacijomis implantams.

Dr. Zaki KanaanJungtinė Karalystė

Sveiki, aš esu Davide Farronato, mokslininkas ir gydytojas odontologas, dirbantis Insurbia Universitete Milane, taip pat turiu privačią odontologijos kliniką kurioje atlieku savo praktiką. Man yra labai malonu pasidalinti sava istorija, kaip daugiau nei prieš dešimt metų MegaGen atėjo į mano pasaulį. Viskas prasidėjo nuo to, kai prieš dešimtmetį pradėjau ieškoti rinkoje esančių trumpų implantų, nes viena iš kontraindikacijų implantologijoje yra limituota distancija iki sinuso arba apatinio žandikaulio nervo, o man žūtbūt reikėjo išeities šiai problemai spręsti. Ir tada pastebėjau rinkoje esančius Rescue implantus ir buvau vienas iš pirmųjų gydytojų Italijoje pradėjęs juos naudoti, nes mano akimis, tai buvo revoliucija dantų implantologijoje. Rezultatai buvo stebėtinai geri ir metams bėgant, jokia kaulinė rezorbcija nebuvo pastebėta. Todėl tiek aš pats kaip klinicistas, tiek ir mano pacientai buvo labai laimingi, nes jiems galėjau pasiūlyti trumpesnį ir mažiau invazyvų gydymo protokolą. Taip pat, esu mokslinės MINEC draugijos narys ir nuo 2013 metų esu perskaitęs daugiau nei 180 pranešimų 32 pasaulio šalyse. MINEC mokslinė draugija jungia daugiau nei šimtą įvairiausių specialybių odontologų visame pasaulyje, tokių kaip: burnos chirurgai, periodontologai, veido žandikaulių chirurgai, implantologai, radiologai ir daugelis kitų savo sričių profesionalų. Kiekvienas mokslinės draugijos susitikimas yra tarsi giminės susirinkimas, visi yra draugiški ir niekam nėra gaila dalintis savo žiniomis, praktika ir patarimais ne dėl finansinės naudos, bet dėl to, kad būdami drauge, mes esame stipresni. Noriu padėkoti viceprezidentei Sian ir MegaGen įkurėjui dr. Kwang Bum Park’ui už sukurtą nuostabių implantų sistemą, nuostabų mikro klimatą kompanijoje ir už didelį naujų draugų ratą. Jei ne Jūs – mano karjera ir praktika nebūtų tokia spalvinga ir įdomi, kokia ji yra dabar.
P.S. Mano žmona mane vis tiek myli, nors ir keliauju daugiau nei būnu namuose.

Dr. Davide FarronatoItalija

Mano vardas Miltiadis Mitsias, esu gydytojas iš Atėnų, Graikijoje. Mano kelionė su MegaGen dantų implantų sistema prasidėjo prieš vienuolika metų ir nuoširdžiai galiu pasakyti, kad tai buvo vienas iš geriausių sprendimų priimtų mano gyvenime. AnyRidge dantų implantus naudoju jau daugybę metų, nuo pat MegaGen, kaip implantų gamintojo, pradžios. Ši implantų sistema iš esmės pakeitė mano kaip gydytojo filosofiją ir praktiką. Aš įvaldžiau minimaliai invazyvios chirurgijos meną ir visa mane išmokė MegaGen. Praėjus dešimtmečiui, MegaGen tapo viena iš didžiausių dantų implantų gamintojų visame pasaulyje, bet mano akimis, ji tapo pati inovatyviausia kompanija, išsiskirianti savo inovatyviais produktais ir sprendimo būdais. Pastaraisiais metais, MegaGen mums labai padėjo tobulinti “Root membrane” techniką, bei instrumentus skirtus jai atlikti. Būtent tai yra svarbiausia man kaip gydytojui, kad MegaGen atsižvelgia į kiekvieno gydytojo poreikius ir siekia jiems pateikti sprendimus. Dėl šios kompanijos vizijos, galiu drąsiai save priskirti prie MegaGen šeimos narių. Taip pat, norėčiau pabrėžti MINEC – mokslinės draugijos, svarbą mano pasirinkimo procese. Nuo 2013 metų priklausau šiai moksliniai draugijai, net gi buvau vienas pirmųjų narių. Dėka MINEC, mes galime dalintis kasdieninėje savo praktikoje iškylančiomis problemomis ir gauti nuostabių patarimų ar sprendimo būdų joms pašalinti. Norėčiau padėkoti dr.Kwang Bum Park už tokią nuostabią atmosferą, inovatyviausius sprendimo būdus, bei žmones kuriuos jis subūrė aplink save.

Dr. Mitsias MiltiadisGraikija

Kodėl aš prisijungiau prie mokslinės draugijos MINEC ir kodėl MegaGen tapo mano pirmuoju pasirinkimu renkantis dantų implantus? Manau pirma ir svarbiausia priežastis yra draugiška aplinka. Antroji – visa MegaGen filosofija yra paremta biologijai svarbiais principais. Aš, kaip implantologas profesionalas ieškau labiausiai biologiškai suderinamų produktų ir medžiagų, todėl būtent ir pasirinkau Megagen dantų implantų sistemą. Ji suteikia tai, ko man labiausiai reikia. Taip pat noriu pabrėžti MINEC mokslinės draugijos svarbą ir ją supančius narius. Esu tikras, kad esant menkiausiai abejonei dėl tam tikrų sprendimų pasirinkimo, visada galiu konsultuotis su savo kolegomis iš viso pasaulio. MegaGen nėra tik implantų gamintojas, tai yra viskas ko reikia norint būti savo srities profesionalu.

Dr. Nicolas Aronna MalliaIspanija

Global network

1.
Carefully designed with the patient in mind, your MegaGen implant will restore & protect your lifetime smile
2.
MegaGen quality control includes more than 20 tests during the production process to make sure every implant is perfect
3.
Each MegaGen implant is traceable and every MegaGen implant surgery is recorded to ensure you receive the best treatment care for your lifetime smile
Kas yra dantų implantas?
Kokios yra gydymo galimybės ir privalumai?
DUK ir implantų priežiūra