MegaGen

siekia prailginti Jūsų kokybišką gyvenimą, saugoti Jūsų laimę, padėti siekti Jūsų tikslų ir juos įgyvendinti.

01 —

MegaGen implantai

MegaGen implantai turi ilgą, moksliniais tyrimais ir inovacijomis praturtintą istoriją. Kompanija, kuri įkurta vieno žymiausių pasaulio implantologo, nepaliauja stebinti gydytojų ir pacientų savo inovatyviais gydymo sprendimo būdais. MegaGen dantų implantų gaminimo srityje drąsiai save priskiria prie pasaulio lyderių.

„MegaGen Implant“ yra didžiausia implantų gamybos įmonė Azijoje, užtikrinanti naujausias technologijas, skirtas kurti ir gaminti įvairiausius medicinos prietaisus: dantų implantus, kaulų transplantantus, instrumentus, unikalias odontologines kėdes. „MegaGen Implant“ kasdieninėje praktikoje naudoja CAD/CAM dizainą ir 3D spausdinimą.

02 —

MegaGen implantai

Įsiklausydama į odontologų profesionalų norus ir bendradarbiaudama su jais visame pasaulyje, „MegaGen“ niekada nesustoja diegti inovacijų bei tirti ir kurti naujų gydymo sprendimo būdų.

Nuolatinis inžinierių tobulinimasis, praktinė patirtis ir klinikiniai tyrimų įrodymai yra labai svarbūs kiekvienam naujam „MegaGen“ produktui ir jo gaminimo technologijai.

03 —

MegaGen implantai

„MegaGen“ implantų sistemos siūlo įvairius sprendimo būdus pritaikytus daugumai problemiškų situacijų, užtikrina bene geriausią ir efektyviausią rezultatą kiekvienam pacientui.

„MegaGen“ implantai laimi tuomet kai siekiama šypseną susigrąžinti greitai, patikimai ir saugiai.

Daugybė priežasčių
nusišypsoti!

BlueImplant®

Kol kiti implantai pilki –
MegaGen implantai yra mėlyni!

MĖLYNA spalva – natūralios cheminės reakcijos rezultatas, kuris indikuoja kad:
• implanto paviršius yra švarus ir nepažeistas gamybos procese;
• osteointegracija bus greita ir sukurs tvarius ilgalaikius rezultatus;
• implantas yra tvirtas ir atsparus mechaninėms jėgoms.

Atrask BlueImplant® savo klinikoje!

Patikimos kokybės apdovanojimas 2017-2021
„Clean Implant Foundation”

„MegaGen” misija yra gaminti aukščiausios kokybės implantus ir šis patikimos kokybės apdovanojimas yra mūsų įsipareigojimo Jums patvirtinimas.
www.cleanimplant.com

Būkite tikri,
Jūs naudojate
ŠVARŲ IMPLANTĄ!

SAUGUS

Visiškai švarus implantų paviršius

MegaGen implantų mėlyna spalva yra išgaunama tuomet kai kalcio jonai hidroterminiu būdu yra inkorporuojami į titano paviršių, taip pagreitindami implanto prigijimą jūsų nuosavame kaule.

Labai svarbu tai, kad bet kokie rūgščių likučiai, likę po ankstesnio implantų paviršiaus apdorojimo, ant mėlynos spalvos implanto paviršiaus išryškėja ir matomi kaip baltos nuosėdos. Todėl „MegaGen“ gamybos procese tokie implantai yra iškart pašalinami ir netiekiami gydytojams odontologams.

Būtent dėl to „MegaGen BlueImplants“ 5 metus iš eilės (2017 – 2021) gavo „Patikimos kokybės apdovanojimą“, suteikiantį pasitikėjimą tiek odontologams, tiek pacientams.

„Clean Implant Foundation“ yra nepriklausoma implantų kokybės tikrinimo organizacija www.cleanimplant.com įsikūrusi Vokietijoje.

EFEKTYVUS

Xpeed® – unikalus implantų paviršiaus apdirbimas

Dėka inkorporuojamų kalcio jonų implantų apdirbimo procese, pilka implantų spalva virsta mėlyna. Taip indikuojama, kad šis implantas stimuliuos kaulines ląsteles implantų prigijimo laikotarpiu, užtikrindamas greitą ir efektyvią osteointegraciją.

Po implantacijos kalcio jonų sluoksnis, sąveikaudamas su jūsų nuosavame kaule esančiomis ląstelėmis, paskatina mineralizaciją, taip pagreitindamas kaulo formavimąsi ir osteointegraciją.

Žiūrėti vaizdinę medžiagą

STIPRUS

KnifeThread® — unikalus implantų sriegių dizainas

MegaGen užtikrina minimalią kaulo remodeliaciją aplink implantą dėka siauro kaklelio ir unikalaus, audinių nežalojančio, sriegių dizaino.

Didesnis kaulo sukibimas su implantu (BIC) sustiprina pirminį stabilumą bet kokio tipo kaule, sukurdamas galimybę implantą įsriegti iškart po rovimo bei jį apkrauti laikinomis restauracijomis tą pačią dieną.

Kas yra dantų implantas?

Kokios yra gydymo galimybės ir privalumai?

DUK ir implantų priežiūra