Neatrastos galimybės odontologijos klinikoje. Paprastai, aiškiai, žmogiškai

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Neatrastos galimybės odontologijos klinikoje. Paprastai, aiškiai, žmogiškai

2022 kovo 26 @ 10:00 15:30 EET

Nemokama

Sekite naujienas, kelionės pasiūlymai jau netrukus!

“Megagen Baltics” džiaugiasi galėdami jus pakviesti į ilgametę patirtį odontologijos klinikų valdyme turinčio, Ryčio Ražanausko, vienos dienos kursą: „Neatrastos galimybės odontologijos klinikoje. Paprastai, aiškiai, žmogiškai”.

Programa

10:00 – 12:00 Paskaita
12:00 – 12:30 Kavos pertraukėlė
12:30 – 14:30 Paskaita
14:30 – 15:30 Pietūs

DUK

Kaip atrasti ir tinkamai panaudoti svarbius skaičius klinikoje

Dažniausiai viskas prasideda nuo skaičių. Visada smagiau, kai sąskaitoje matoma daugiau skaičių prieš kablelį. Jei skaičiai klinikų vadovus tenkina, galbūt kitos temos bus nelabai aktualios, Jūs viską darote teisingai, arba… tiesiog nežinote, kad gali būti geriau. Būtent todėl šioje temoje paprastai ir suprantamai kalbėsiu, kurie skaičiai privalo būti stebimi ir analizuojami, kokius modelius taikyti. Tačiau svarbiausia – žinoti iš kur tuos skaičius pasiimti ir kaip tinkamai juos interpretuoti, kuo skirasi „reporting data“ ir „analysis data“.

Kaip veikia ir apie ką galvoja pacientas

Šioje temoje žvelgsiu paciento akimis: kaip pacientas mato kliniką iki jos durų, iki registratūros, iki gydytojo kabineto durų ir visą kelią atgal. Taip pat, ką klinikos personalas turėtų „nuveikti“ kiekvienoje „stotelėje“, kad pacientas justų, jog jis yra pacientas, o ne klientas. Ką vadovas turėtų „transliuoti“ savo gydytojams, higienistams bei asistentams, kad pacientas jaustųsi gerose rankose.

Kaip svarbu sureikšminti gydymo koordinavimą

Kas yra gydymo koordinatorius? Kam jo reikia? Ar čia tas pats, kas ir registratūroje dirbantis darbuotojas, o gal užtenka šiam procesui ir asistento? Papasakosiu kaip gali būti sudarinėjamas gydymo planas ir kokius veiksmus galima atlikti, kad gydymo planas būtų sėkmingai užbaigtas.

Kaip išlaikyti esamus ir pritraukti naujus pacientus

Neretai manoma, kad kuo daugiau naujų pacientų, tuo daugiau pelno. Šioje temoje aptarsime, kodėl daugiau pacientų – ne visada yra ir daugiau pelno. Kaip išlaikyti jau esamus klinikos pacientus ir kodėl jie tokie svarbūs.

DĖMESIO: Pirmieji 30 užsiregistravę užsitikrina dalyvio vietą. Likusieji – įtraukiami į laukiančiųjų sąrašą.

Nedelskite, registruokitės pas savo vadybininką arba bendraisiais kontaktais:
El. paštu: administracija@megagenbaltics.lt
Telefonu: 8 669 07871

Organizatorius

Megagen Baltics

+370 669 07871

Vieta

Apvalaus Stalo Klubas

Karaimų g. 53A
Trakai, 21104 Lietuva
+370 656 05942